Novaya Riga

Ideja izveidot foršu grāmatnīcu Rīgā radās jau sen un burtiski čaukstēja lapas zem auss katram tās topošajam veidotājam. Mums bija telpa, entuziasms un ļoti dažādas domas par koncepciju. Puiši no Maskavas biroja Fork production kopā strādāja pie idejas. Viņu ideja – pēc iespējas vairāk pievērsties grāmatām, nepārslogojot interjeru ar daudzām detaļām un krāsām – atrada atsaucību mūsu sirdīs. Mums izdevās apvienot muzeja, veikala un kafejnīcas jēdzienus – tā ieguvām Novaja Rīgas grāmatnīcu. Mēs sapņojām par tādu atmosfēru, kurā viesi nāk un uzturas – lasi grāmatas, šķiro žurnālus, satiec draugus, strādā un vienkārši papļāpā ar mums! Jo mēs esam viegli un draudzīgi. Informatīvi un interesanti. Ērti un patīkami. Ir atzveltnes krēsli un krēsli. Un pat mini kafejnīca. Un tas izdevās labāk, nekā bijām iedomājušies, jo jūs – mūsu viesi – atnācāt un radījāt šo apbrīnojamo atmosfēru! Mums ir neticami paveicies ar mūsu darbiniekiem un viesiem! Kopā jūs esat mūsu komanda, ar kuru mēs esam priecīgi kustēties un attīstīties tālāk. Nāc biežāk – mēs par tevi interesējamies, tu esi mūsu atmosfēra!

Radītāji:

Antons –
Natālija –
Ņikita –

Tā mēs redzējām, kā netālu no veikala uz mājīgiem soliņiem, tā atvērtajās durvīs un saules pielietajā zālē notiek tas, ko saucām par “kustību”.
Turklāt katrs no mums šim vārdam ieliek savu nozīmi, bet par vienu mēs noteikti vienojāmies, kustība ir cilvēki. Tie esat jūs, mūsu veikala viesi.
Mēs sapņojām par tādu atmosfēru, kurā viesi nāk un uzturas – lasi grāmatas, šķiro žurnālus, satiec draugus, strādā un vienkārši papļāpā ar mums!
Jo mēs esam viegli un draudzīgi. Informatīvi un interesanti. Ērti un patīkami. Ir atzveltnes krēsli un soliņi. Un pat tēja un kafija.
Lai ne vasarā, bet mēs atvērām – un tu atnāci.
Un viņi radīja visu – atmosfēru, noskaņu un pašu kustību!
Un sanāca labāk, nekā bijām iedomājušies.
Mums ir neticami paveicies ar darbiniekiem un viesiem – kopā jūs esat mūsu komanda, ar kuru kopā mēs esam priecīgi kustēties un attīstīties tālāk.
Paldies par stāstiem un atsauksmēm, katru reizi ir neticami patīkami lasīt!
Aicinām ierasties biežāk un palikt ilgāk!
Ar jums ir interesanti, jūs esat mūsu atmosfēra!
Un mēs apsolām nestāvēt uz vietas – tikai kustēties, tikai uz priekšu!

Free delivery

For all orders above $45

Secure payments

Confidence on all your devices

Top-notch support

sayhello&vapier.com

180 Days Return

180 Days Return

Our top books, exclusive content and competitions. Straight to your inbox.

Error: Contact form not found.

By clicking subscribe, I acknowledge that I have read and agree to Bookio’s

Business for good

Bookio is Australia's Online Independent Bookstore

Get behind the scenes with us and explore the re-use revolution

In dui magna, posuere eget, vestibulum et, tempor auctor, justo. Vestibulum eu odio. interdum lacus sit amet orci. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; In ac dui quis mi consectetuer lacinia..

Bookio Press

Publish your book with B&N

Bookio Mastercard®

5% Back on All B&N Purchases

Download the App

Millions of eBooks to Instantly

Give a Gift Card

The Perfect Gift for Everyone